nie martw się, #zostanwdomu i zamawiaj online

SISSEL Basic Portable Massage - przenośny stół do masażu

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 565,28 zł 825,00 zł 610,50 zł

  Profesjonalny przenośny stół do masażu o regulowanej wysokości, niezbędny w pracy fizjoterapeutów i masażystów. Składany, lecz stabilny i bezpieczny dzięki drewnianemu stelażowi i podwójnym blokadom, z wygodnymi dla pacjentów poduszkami. Niewielka waga i praktyczna torba umożliwiają łatwy transport.

  SISSEL Basic Portable Massage Table –przenośny stół do masażu o regulowanej wysokości.

  Składany stół do masażu to niezbędne narzędzie każdego masażysty lub fizjoterapeuty. Jego niska waga, wygodne uchwyty oraz prosty i szybki montaż umożliwiają przeprowadzenie zabiegów w dowolnym miejscu, również w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to na dotarcie do większej ilości klientów oraz elastyczność pracy.

  Wygoda i relaks

  Stół zapewnia maksymalną wygodę pacjentów dzięki grubym, miękkim poduszkom, o zaokrąglonych brzegach, charakteryzujących się wysoką wytrzymałością i odpornością na odkształcanie. Są one wykonane z dwóch trwale połączonych warstw  – zewnętrznej z pianki miękkiej i elastycznej (dla większej wygody) i wewnętrznej z pianki o wysokiej gęstości (dla większej stabilności).

  Poduszki pokryte są łatwym do higienizacji i przyjemnym w dotyku tworzywem w kolorze niebieskim, przypominającego w dotyku naturalną skórę. Dodatkowo stół wyposażony został w przykrywany otwór pozwalający na swobodne oddychanie podczas zabiegów w pozycji leżącej na brzuchu. Idealny sposób na relaks i zdrowie.

  Łatwy w użytkowaniu

  Sissel Basic Portable Massage Table gwarantuje również wysoki komfort pracy. Regulowana wysokość stołu ułatwia dopasowanie go do potrzeb masażysty oraz zapobiega nadmiernemu nadwyrężaniu kręgosłupa i bólom pleców.

  Po złożeniu stół jest niewielki, łatwy do przenoszenia i składania dzięki uchwytom oraz transportu i przechowywania. Jego rozłożenie jest proste i nie zajmuje wiele czasu.

  Bezpieczeństwo

  Stół jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Jego drewniany stelaż, wyposażony w podwójne blokady, chroni przed niespodziewanym złożeniem i gwarantuje stabilność podczas przeprowadzania zabiegów.

  • Składany stół o regulowanej wysokości.
  • Bezpieczny stelaż wykonany z drewna bukowego.
  • W zestawie znajduje się torba do transportu i przechowywania.
  • Wymiary po rozłożeniu: dł. 186 cm x szer. 62 cm, wysokość regulowana: 59-86 cm
  • Waga: ok. 13,5 kg (waga bez torby).
  • Grubość poduszek: ok. 5 cm
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie dynamiczne: ok. 220 kg
  • Możliwość montażu dodatkowego wyposażenia – podgłówka i oparcia na ręce (nie są dostępne w komplecie).

   

  Pytania Klientów

  Pytanie:

  Czym różni się stół do masażu Robust od Basic? Czy tylko dołączanym elementem?

  Odpowiedź:

  Stół Robust wyposażony jest w zestaw akcesoriów - regulowany podgłówek z wygodnym oparciem na twarz oraz oparcie na ręce. W przypadku stołu Basic możliwy jest montaż tych elementów, lecz stanowią one wyposażenie opcjonalne.

  Robust Massage Table jest również szerszy o 9 cm od wersji Basic oraz dłuższy (ze względu na podgłówek) o 26 cm, co zapewnia lepszy komfort osobom masowanym,  zwłaszcza tym o  większej wadze i wzroście. Wytrzymuje także większe obciążenie dynamiczne niż stół Basic – do 250 kg.