Zostań w domu, zamawiaj online

#zostanwdomu i rób zakupy online

W związku z wyjątkową sytuacją z jaką mamy do czynienia, niezwykle ważne stało się ograniczanie kontaktów, a co za tym idzie – zmniejszanie ryzyka zakażenia. Swoje zakupy rób bezpiecznie online – unikniesz zbędnego stykania się z innymi osobami w sklepach stacjonarnych, a zamówienie zostanie dostarczone do Twojego domu.


Realizujemy zamówienia na bieżąco

Nadal bez przeszkód możesz korzystać z naszego sklepu. Większość naszego zespołu pracuje zdalnie, zaś część odpowiedzialna za przygotowanie i wysyłkę paczek pracuje z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa. Aktualnie wszystkie złożone zamówienia realizowane są w deklarowanym terminie, bez opóźnień.


Wybieraj płatność online

Podczas składania zamówienia wybierz opcję płatności elektronicznej lub zwykłym przelewem. Pozwoli to uniknąć kontaktu z kurierem i przekazywania mu gotówki za zamówienie w przypadku płatności przy odbiorze.


Dostawa kurierska

W dniu dostawy może skontaktować się z Tobą kurier. Poproś o pozostawienie przesyłki przed drzwiami, aby uniknąć kontaktu osobistego. Po otwarciu dostarczonej paczki wyrzuć opakowanie i dokładnie umyj ręce.

 

Nie rezygnuj z aktywności

Mimo konieczności zachowania ostrożności i wielu ograniczeń, z jakimi musimy się zmierzyć, nie rezygnuj z codziennej aktywności i ćwicz w domu. Korzystaj z profesjonalnych treningów online i licznych nagrań udostępnianych w sieci przez instruktorów.

 

Dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi!

Zespół Sissel Polska